Pierwsza porażka w sezonie...

W sobotę 11 października Juniorzy Pagenu Gnojnik podejmowali na własnym stadionie drużynę Olimpii Bucze!

Wszyscy którzy przyszli na ten mecz sądzili że podopieczni Piotra Barana spokojnie wygrają to spotkanie, ponieważ Bucze przyjechało w 10-cio osobowym składzie. W tym dniu nic nie wychodziło naszym chłopakom. Po 20 minutach widać było przewagę Olimpii. W 23'minucie spotkania pierwszą klarowną sytuację miał Adrian Konstanty, który w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem trafił w słupek. Pięć minut później ten sam zawodnik wjechał w pole karne i strzałem w dalszy róg pokonał bramkarza Olimpii. Pagen ciągle atakował czego efektem była poprzeczka Dominika Zapióra w 32'min! Chwile potem po szybkim kontrataku piłkarze Olimpii Bucze wyrównali spotkanie. I tyle działo się w 1 połowię spotkania!

Po usłyszeniu gwizdka, Olimpia zaatakowała i strzeliła bramkę na 2:1. Szybko natomiast wyrównał Damian Sacha, minutę później ten sam zawodnik wyprowadził nas na prowadzenie! Rówieśnicy z Bucza znowu zaatakowali i strzelili bramkę na 3:3. W 60 minucie spotkania przy błędzie naszego obrońcy, zawodnik Olimpii trafił wprost w okienko bramki strzeżonej przez Patryka Sikorę!  5 bramek padły w przeciągu 15 minut spotkania! Mogliśmy nawet wyrównać w 73'minucie, ale brak szczęścia sprawił że Dominik Zapiór trafił w poprzeczkę z rzutu wolnego! Pagen ciągle atakował ale brakowało wykończenia! Mocno zmęczeni przegrali to spotkanie 4:3. Nasi Juniorzy dalej są na 2 miejscu!

Dziękujemy za walkę do samego końca! Mamy nadzieję że za tydzień będzie lepiej i wygramy z liderem rozgrywek!