Dobre widowisko w Gnojniku!

W sobotę o godzinie 11 swój drugi mecz w tym sezonie rozegrała nasza drużyna juniorów. Podopieczni Jarosława Ulasa zmierzyli się z Olimpią Buczę. Relacja poniżej:

7'mi. Pierwsza akcja pod bramkowa, i pierwszy gol w meczu . Do piłki niepewnie wychodzi Klęk, a gracz Olimpii wykorzystuje to i strzela bramkę na 1:0!

12'min. Strata piłki w środku pola Konstantego. Przejęcie Olimpii i podanie do napastnika, który ośmiesza naszego stopera (zagrywając mu piłkę między nogami). A w sytuacji "sam na sam" z naszym bramkarzem nie pomylił się i podwyższa na 2:0.

17'min. Błąd w obronie gości nie wykorzystuje Babraj. I marnuję dogodną sytuację w której powinien zdobyć kontaktową bramkę.

20'min. Dośrodkowanie z rzuty rożnego Zapióra. Główkuje Górak i strzela nad bramką.

23'min. Atak gnojniczan kończy się strzałem w polu karnym Pawła Biela! I mamy 1:2!

29'min. Precyzyjne dośrodkowanie naszego kapitana do Biela, a ten nie trafia czysto w piłkę.

39'min. Kolejny błąd naszego środkowego pomocnika, tym razem Mateusza Kulasa. Kończy się szybkim kontr-atakiem i bramką gości. 1:3!

42'min. Podanie Biela, do Babraja, a ten drugi nie wykorzystuje kolejnej "setki"

44'min. Prostopadłe podanie Biela, tym razem wykorzystuje je Babraj. I strzela kontaktową bramkę tuż przed przerwą! Zrehabilitował się tym za wcześniejsze niewykorzystane sytuacje.

50'min. Lepiej drugą połowę zaczął Pagen. Lewą stroną w pole karne wjechał Babraj, i precyzyjnym podaniem obsłużył Łukasza Góraka. 3:3!

52'min. Biel szarżuje prawą stroną mijając obrońcę, zagrywa piłkę do pustej bramki Mrozowskiemu. A ten nie trafia w piłkę...

53'min. Przejęcie piłki na połowie gości kończy się dogodną sytuacją dla Pagenu. W której Łukasz Górak trafia wprost w bramkarza Olimpii.

60'min. Groźny strzał Babraja, mija prawy słupek bramkarza.

68'min. Pagen atakuję prawą stroną. Po ziemi na długi słupek dośrodkowuje Górak, a Mrozowski tym razem się nie pomylił i zamyka akcję! 4:3!

71'min. Bucze nie istnieje w drugiej połowie. Kolejny raz bramce gości zagroził Babraj, lecz niecelnie strzela.

76'min. W słupek strzela Babraj.

77'min. Olimpia Bucze w końcu się obudziła. I po stałym fragmencie gry strzelają nam bramkę. Lecz sędzia jej nie uznaje, dopatrując się ręki zawodnika przyjezdnych.

80'min. Szybka akcja gnojniczan. Babraj mija bramkarza i trafia do pustej bramki.

88'min. Babraj zamiast podać, sam kończy akcję. Trafiając wprost w bramkarza.

88'min. Paweł Biel znalazł się w polu karnym, strzela, a piłka pechowa dla niego odbija się od dwóch słupków. Na szczęście Babraj był w odpowiednim miejscu i dobija piłkę ustrzelając hat-tricka.

Świetna druga połowa w wykonaniu Pagenu Gnojnik! Ogromne gratulację, za tydzień zmierzą się z Kłosem Łysa Góra.